Change to:

Sunglasses MOON black


As low as €0.00
Only %1 left
SKU
T4COK000026BK-9496
Return guarantee up to 14 business days
Fast and safe delivery
Bicycle pick-up point
Bicycle ready for riding

Dlaczego warto korzystać z okularów rowerowych?

Osoby uprawiające kolarstwo w trosce o zdrowie swoich oczu powinny zaopatrzyć się w okulary rowerowe, które nie tylko będą chroniły ich wzrok przed promieniami słonecznymi, ale również przed błotem, owadami, kurzem czy piaskiem, o których przedostanie się do oka nietrudno – zwłaszcza w trakcie intensywnej jazdy. Okulary świetnie sprawdzą się również w trakcie jazdy pod wiatr lub podczas szybkich zjazdów. Okulary rowerowe Moon to propozycja odpowiadająca oczekiwaniom najbardziej wymagających rowerzystów. Zarówno elastyczne oprawki, jak i szkła są wykonane z najwyższej jakości materiałów, które zapewniają niezwykłą trwałość i wytrzymałość.

Cechy charakterystyczne okularów rowerowych Moon

Do produkcji poliwęglanowych szkieł zastosowano nowoczesną technologię Polarized zapewniającą czystość widzenia. Dodatkowo użyto systemu Anti-Fog, dzięki któremu szkła nie parują nawet przy ekstremalnym wysiłku. Zastosowano również filtr UV400, który całkowicie blokuje szkodliwe promieniowanie, chroniąc przy tym oczy przed niebezpiecznymi konsekwencjami nastawienia ich na negatywne działanie słońca.

Uniwersalność okularów Moon

Optymalne dopasowanie okularów rowerowych sprawia, że mogą być one wykorzystywane również w trakcie wykonywania innych sportów na świeżym powietrzu. Elastyczność oprawek zwiększa ich wytrzymałość i uodparnia również na przypadkowe wygięcia.

More Information
COLLECTION 2021
Write Us
Jot us a note and we’ll get back to you as quickly as possible.
Write Your Own Review
Write a ReviewSunglasses MOON black
To Top